.

.

5pcs SP15 15mm 5/8 главен топка Тешка тежина капацитет на Топката трансфер единица,40/50kgs капацитет,SP-15 машински топката имајќи единица

5pcs SP15 15mm 5/8 главен топка Тешка тежина капацитет на Топката трансфер единица,40/50kgs капацитет,SP-15 машински топката

DEN 447.84
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$9.5 /10pcs
$17.67 /10pcs
$15.9 /5pcs
$1.45 /4pcs
$3.75 /4pcs
$0.88 /peice
$7 /8pcs
wy-приклучок-крај
15mm Тешки Топката трансфер единица,40 / 50kgs капацитет,SP-15 машински топката имајќи единица
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Тип:
Прозорецот Ролки
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Број На Модел На:
SP15
Главната Топката Големина:
15mm, 5/8 инчен'
Препорачан капацитет вчитување:
40kg
Max. вчитување капацитет:
50kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ