.

.

Мастило Касети Remanufactured За HP 45 78 XL 45XL 78XL HP45 HP78 Боја Копир 180 190 280 290 Дигитални DeskJet 1180C 1220 6122

Мастило Касети Remanufactured За HP 45 78 XL 45XL 78XL HP45 HP78 Боја Копир 180 190 280 290 Дигитални DeskJet 1180C 1220 6122

DEN 1443.00
DEN 1535.52
-6 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За HP 45 78 Мастило Касети
Тип :
Бренд Нови Компатибилни, Мастило Кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна 25 ml боја 25 ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
45 78
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
78
БОЈА
1
25ml
45 ЦРНА 1 25ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За HP Принтер Листата : Боја Копир 180 Дигитални Боја Копир 190 Дигитални Боја Копир 280 Дигитални Боја Копир 290 Дигитални Desk Jet 1180 C Desk Jet 1220 Desk Jet 6122 Desk Jet 6127 Desk Jet 930 C Desk Jet 9300 Desk Jet 932 C Desk Jet 935 C Desk Jet 950 C Desk Jet 952 C Desk Jet 959 C Desk Jet 960 C Desk Jet 960 Cse Desk Jet 960 Cxi Desk Jet 970 Cse Desk Jet 970 Cxi Desk Jet 980 Cxi Desk Jet 990 cm Desk Jet 990 Cse Deskjet 990 Deskjet 995 ФАКС 1220 Officejet G55 Officejet G85 Officejet G95 Officejet K60 Officejet K80 Photosmart 1000 Photosmart 1115 Photosmart 1215 Photosmart 1218 Photosmart 1315 Photosmart P1000 Photosmart P1100 Ако Не сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ