.

.

Нерѓосувачки челик рака притисок брашно sifter торта алатка

Нерѓосувачки челик рака притисок брашно sifter торта алатка

DEN 623.52
Количина на стоки


Име на производот : не ' Рѓосувачки челик рака притисок брашно sifter торта алатка
Спецификации : 10*12.8 cm
Материјал : Високо квалитетен не ' Рѓосувачки челик
Тоа е многу погодно за печење

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Материјал:
Метал
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Порибено
Комплет Број:
1
сертификација:
ФДУ
Печење & Тесто Алатки Тип:
Sifters & Shakers
Број На Модел На:
алатка
R

Тие исто така купуваат со овој производ