.

.

Perfct боја sinamay fascinator headwear пердув булчински превези партија headpiece трка коса додатоци millinery црква шапка MYQ115

Perfct боја sinamay fascinator headwear пердув булчински превези партија headpiece трка коса додатоци millinery црква шапка MYQ115

DEN 1365.00
DEN 1437.12
-5 %
Количина на стоки


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Perfct боја sinamay fascinator headwear пердув булчински превези партија headpiece трка коса додатоци millinery црква шапка MYQ115 Достапни боја Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова,шампањ,светло сина,лаванда,магента ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Косата Чешли
Пол:
Жените
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
MYQ115
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Големина:
Approx 15cm
боја:
20 бои
Употреба:
Партија,свадба,црква,Cocktai,по Повод Настанот,Трка
Стил:
Косата Чешли
R

Тие исто така купуваат со овој производ