.

.

П. Kuone дизајнер бренд cowhide мажите вистински кожни чанти човек бизнис briefcase за мажи гласник кеси подарок за мажите

П. Kuone дизајнер бренд cowhide мажите вистински кожни чанти човек бизнис briefcase за мажи гласник кеси подарок за мажите

DEN 2511.00
DEN 5232.00
-52 %
Количина на стоки

Вистинска Кожа Торба (Првиот слој на cowhide кожа)

Ние пак тоа многу добро да го заштити него за време на превозот.

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот:
плик
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Повод:
бизнис
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
П. Kuone
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
бизнис
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Надворешноста:
Никој
R

Тие исто така купуваат со овој производ