.

.

Бесплатен Превозот Мода Накит 8ММ Синото Море Jaspe Круг Лабава Монистра Влакно 15.5 A570

Бесплатен Превозот Мода Накит 8ММ Синото Море Jaspe Круг Лабава Монистра Влакно 15.5 A570

DEN 153.12
Количина на стоки


Состојба : Нова
* Големина на(Приближно) : 8ММ (монистра)
* Должина(Приближно) : 15.5"
* Тежина(Приближно) : 35g
* Количина : 1 Влакно
за објектите
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)
MM/INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
плаќање
Ние се обезбеди во Светот Пратката .
ние ќе испрати редоследот по 24-48 часа по уплатата примена.
превозот
Нормално, нашиот времето за испорака е 25-45 работни дена.ние ги испратите сите предмети со следење на број.
Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас . АКО пратката над $120, ќе испрати страна на курирската служба DHL, или ЕМС слободни.
за нас
Ние ќе се обезбеди најдобар објект,најдобра цена, и најдобра услуга на клиентите.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.

Објектот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Тежина:
35g
Број На Модел На:
A570
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
BUYERSHOME
R

Тие исто така купуваат со овој производ