.

.

(100pcs/многу) 392 T4A Минијатурни Бавно Удар Радијална Води Плоштадот Осигурач T4A250V 4А-250V Littlefuse Wickman

(100pcs/многу) 392 T4A Минијатурни Бавно Удар Радијална Води Плоштадот Осигурач T4A250V 4А-250V Littlefuse Wickman

DEN 296.00
DEN 311.04
-5 %
Количина на стоки


(100pcs/многу) 392 T4 A Минијатурни Бавно Удар Радијална Води Плоштадот Осигурач T4 A250 V 4А-250 V Littlefuse Wickman
За 382&392 Минијатурни Осигурач Линк :

Бренд Име:
DANSA
Употреба:
Низок Напон
Кршење Капацитет:
Висок
Број На Модел На:
392
Тип На Код:
M07 Минијатурни Осигурач
R

Тие исто така купуваат со овој производ