.

.

200 x 20ml Стакло од Суштинско значење Шише Со Четка Капа 20cc лак Шише Транспарентно Стакло Помине Шише

200 x 20ml Стакло од Суштинско значење Шише Со Четка Капа 20cc лак Шише Транспарентно Стакло Помине Шише

DEN 8304.00
Количина на стоки


20ml лак стаклено шише, 20ml стаклено шише со Четка Капа, 20ml етерично масло шише, 20ml стакло етерично масло шише.
Име
20ml Јасно стаклено шише со Четка Капа
Капацитет
20ml,20cc,2/3oz
Боја на Шише
Јасно
Боја на Капа
Црна
Вратот големина
18/415
Дијаметар на дното
28.5 mm
Висина на шише само
Околу 71 мм
Вкупна висина(шише со dropper)
Околу 74 mm
Max должина на печатење област
44mm
Користат за
Етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, серум, течни лекови, e течност, лабораториски тест и така натаму
Местата на користење
Дома, бања, хотел, laborator, и др.
1, Логото можат да се отпечатат на шише врз основа на 5000pcs по боја
2, Ние може да се направи кориснички шишиња како ваш дизајн или примерок ако поголема количина

Број На Модел На:
GBM2011
Големина:
20ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Капацитет:
20 ml,20 cc, 2/3OZ
Боја на шише:
Јасно
Боја на Капа:
Четка Капа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Дијаметар:
28.5 mm
Висина на шише:
71mm
Вкупна Висина:
74mm
Вратот:
18mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ