.

.

WA193 CUSSI Креативни Жени Хривнија Часовници Дами Фустан Часовници Едноставна Кварц рачен часовник reloj mujer Часовник Римската Нумеричка

WA193 CUSSI Креативни Жени Хривнија Часовници Дами Фустан Часовници Едноставна Кварц рачен часовник reloj mujer Часовник Римската

DEN 794.00
DEN 863.04
-8 %
Количина на стоки


Опис :
Стил : CUSSI Жените Види
Движење : Увезени Кварц Движење
Случај Материјал : Алуминиумски
Бендот Материјал : Алуминиум Јаже
Watch Прозорец : Hardlex
Затворач Тип : Хривнија Тока
Функција : Живот Водоотпорен за Перење-капка & Врнежлив само.
Големина на :
Dial Дијаметар : 2.2 cm
Бендот Должина : 19cm
Бендот Ширина : 0.3 цм
Dial Дебелина : 0.6 см
Пакет :
1 x Жените Кварц рачен часовник
Детали :

Бренд Име:
CUSSI
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Број На Модел На:
CUSSI024-сребрена бела
Бендот Материјал Тип:
Легура
Бендот Ширина:
3мм
Бендот Должина:
19CM
Случај Дебелина:
6mm
Dial Дијаметар:
22mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
обложени стакло
Случај Обликот:
Круг
боја:
сребро бела
Стил:
Креативни Жени Хривнија Часовници
Функција:
Мода Обичните Дами Фустан Часовници
Отпорен На Вода:
Се користи за Секојдневна Водоотпорен
Продажба:
Бесплатен превозот
Апликации:
Patry,Состанок,Шопинг,Канцеларија
дизајн:
Легура јаже Хривнија
Екранот:
Римската numerals
R

Тие исто така купуваат со овој производ