.

.

10PCS/Многу У Облик 16 Иглички сребро Трајна Шминка Сечилото Sterilized Tatoo Ножот за Прирачник Тетоважа Пенкало Машина

10PCS/Многу У Облик 16 Иглички сребро Трајна Шминка Сечилото Sterilized Tatoo Ножот за Прирачник Тетоважа Пенкало Машина

DEN 192.00
DEN 201.60
-5 %
Количина на стоки


Ви благодариме за повлекува од нашата продавница
10 PCS/Многу У Облик 16 Иглички Трајна Шминка Сечилото Sterilized Tatoo Ножот за Прирачник Тетоважа Пенкало Машина
Опис :
Безбедна И Чиста. Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања. Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во Согласност со Владата Стерилизација Упатства. За еднократна употреба, за еднократна употреба само. Поединечно спакувана. Карактеристики : Име : Прирачник Пенкало Ножеви Состојба : Сосема Нов Материјал : Бакар Игли Материјал : Тип 316 од не ' Рѓосувачки Челик Модел : U16 игли Игла Дијаметар : 0.3 MM Дебелина : 0.61 MM Тежина : 1.0 g/парче Пакет Вклучува : 10pcs/многу Ножеви Боја : сребрена
Слика Покаже :

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
U16Pins
Име на производ:
У Облик На Ножот 16 Иглички
квалитет:
10pcs
Тип:
веѓа игла
R

Тие исто така купуваат со овој производ