.

.

бесплатен превозот Играчка оска челик вратило кога моторот опрема вратило 150 * 2mm

бесплатен превозот Играчка оска челик вратило кога моторот опрема вратило 150 * 2mm

DEN 652.80
Количина на стоки

детали за производот
Должина : 150mm
Дијаметар : 2mm

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
XIAONANHAI
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
оска
R

Тие исто така купуваат со овој производ