.

.

накит, злато -боја капка обетки за жените brincos кристал цинк легура кристал pendientes Капка Обетки(E0134)

накит, злато -боја капка обетки за жените brincos кристал цинк легура кристал pendientes Капка Обетки(E0134)

DEN 218.00
DEN 239.52
-9 %
Количина на стоки


ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ
Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен или позлатен platinum позлатен , ААА Австриската Кристал Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
СЛИКИ ПОКАЖУВААТ
Поврзани Производи за Обетки

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
E0134
Бренд Име:
dishana
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
R

Тие исто така купуваат со овој производ