.

.

3pcs/пакет Топла Продажба! Кружни пили Сечилото 54.8 mm ХСС TCT Дијамант Мини Видов тревите За дрво,метал,гранит

3pcs/пакет Топла Продажба! Кружни пили Сечилото 54.8 mm ХСС TCT Дијамант Мини Видов тревите За дрво,метал,гранит

DEN 148.00
DEN 264.00
-44 %
Количина на стоки


Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри. За било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : .
Кружни Ножеви 3pcs 54.8 mm ХСС TCT Дијамант тревите
Ние исто така имаме кружни пили машина,ако треба,ве молиме контактирајте со нас.
Брз, Моќен и разноврсна идеален за сите видови на материјали : дрво, метал, плочки, пластика, carpeting Меѓусебно ножот за секој материјал Ø Интегрирани прашина екстракција систем Висока прецизност Сечилото Guard - Исклучително безбедно да се користи Професионална резултати во секое време
G50 дијамант-остро нож за сечење плочки и керамички
60 заб ХСС сечилото за сечење казна, ламинат, пластика и алуминиум
18 заб TCT ножот за сечење дрво,иверица,иверица,МЕДИЈАПАН и ламинатни

Надворешниот Дијаметар:
3pcs мешани, 1pc Дијамант, 1pc ХСС, 1pc TCT
Број на Компјутери:
3 еез
DIY Материјали:
Дрво
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Број На Модел На:
54.8 mm
Големина:
54.8mm
Сечилото Материјал:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ