.

.

Еден Сет Плус Еден Б.К Компатибилни, Мастило кертриџ За LC3617 LC3619 XL , За Брат MFC-J2330DW MFC-J2730DW MFC-J3530DW MFCJ-3930DW

Еден Сет Плус Еден Б.К Компатибилни, Мастило кертриџ За LC3617 LC3619 XL , За Брат MFC-J2330DW MFC-J2730DW MFC-J3530DW MFCJ-3930DW

DEN 2352.00
Количина на стоки


Објектот Вклучуваат :
Еден Сет Плус Еден Б.К Вкупно 5 парчиња Касети
LC3619 (3617) XL Компатибилен Касети Црна * 2
LC3619 (3617) XL Компатибилен Касети Магента * 1
LC3619 (3617) XL Компатибилен Касети Синозелена * 1
LC3619 (3617) XL Компатибилен Касети Жолта * 1
ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
Почитувани купувачи :
на poduct ние се продаваат strickly следи подолу параметар ,
пред да се направи исплата , ве молиме осигурете се дека имате прочитате подолу параметар форма
да aviod одберете погрешен Кертриџ ,повеќето важни информации што треба да се обрне внимание за е кертриџ број ,ве молиме да се обезбеди кертриџ број е иста како и вашата машина
Модел
Компатибилен кертриџ За LC3617 LC3619 XL Тип Компатибилен касети Функција Флуентност , не-затнување , XL јачина на звук . бои Б.К C M Y пакување најголемиот Дел пакет за Сертификација ISO9001 : ISO14000 SGS Одговараат кертриџ
LC3617 / LC3619 XL ЦРНА
LC3617 / LC3619 XL СИНОЗЕЛЕНА
LC3617 / LC3619 XL МАГЕНТА
LC3617 / LC3619 XL ЖОЛТА Потекло Zhuhai ,Guangdong , Кина Волумен 65 ML Б.К., 18 ML C M Y Забелешка Rmove жолта лебл пред да ја инсталирате . Одговараат на машина
Брат MFC-J2330 DW
Брат MFC-J2730 DW
Брат MFC-J3530 DW
Брат MFCJ-3930 DW Итн ..
( Источна Европа & Југоисточна Азија Пазарот)

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Брат
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Број На Модел На:
Компатибилен -BR3619-05
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Производот:
компатибилен касети
одговараат на касети:
Одговараат За Брат LC3617 LC3619XL
одговараат на машина :
Одговараат за Брат MFC-J2330DW MFC-J2730DW MFC-J3530DW MFCJ-3930DW
чипови:
Со XL чипови
вредност пакет:
Еден сет Плус Еден Б.К.
R

Тие исто така купуваат со овој производ