.

.

Словачкиот Град Братислава Познатата Статуа - Gummi 3D Фрижидер Магнети Туризам Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници Дома Декор

Словачкиот Град Братислава Познатата Статуа - Gummi 3D Фрижидер Магнети Туризам Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници Дома Декор

DEN 321.00
DEN 321.12
-0 %
Количина на стоки


Висок Квалитет на рачно изработени Насликани словачкиот Град Братислава Познатата Статуа - Gummi 3 D Фрижидер Магнети Туризам Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници Дома Декор
Големина : 7*5cm (прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 CM грешка)
Материјал : Високо квалитетен смола занает
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија. Ве молиме да се разбере!
Совети : Сега некои фрижидер вратата е стакло, магнет не си го цица на стакло , но фрижидер страни и безбедност на вратата може да си го цица на.

Тип:
Фрижидер Магнети
Возраст:
> 8 години
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
YQY084
Бренд Име:
TUOYIRUBLUEX
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Шема:
Портрет
R

Тие исто така купуваат со овој производ