.

.

AC Компресор За Автомобил Escalade За Chevrolet Палто За Автомобил Тахо Приградски За CarGMC 15-20421 CS0120 57950 0657950 471-9166

AC Компресор За Автомобил Escalade За Chevrolet Палто За Автомобил Тахо Приградски За CarGMC 15-20421 CS0120 57950 0657950 471-9166

DEN 5664.00
Количина на стоки


Детали Точка БР. Г. ЅИД-G-003 Име на Модел G. W.-HT6-6 PK-107 Компресор Тип HT6 AC КОМПРЕСОР Автомобил Производител
ЗА АВТОМОБИЛ ШЕВРОЛЕТ
ЗА CARGMC
ЗА АВТОМОБИЛ КАДИЛАК Pully Дијаметар 107mm Жлебови PV6 Оценет Напон(V) 12 V ВЕТЕР : /GW(KG) 7.5/8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година
1999 година
2000 Апликација
ЗА АВТОМОБИЛ КАДИЛАК ESCALADE 5.7 L
ЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C1500 5.7 L 6.5 L 7.4 L
ЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C2500 5.7 L 6.5 L 7.4 L
ЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C2500 ПРИГРАДСКИ 5.7 L 6.5 L 7.4 L
ЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET C3500 5.7 L 6.5 L 7.4 L
ЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K1500 ПРИГРАДСКИ 5.7 L 6.5 L 7.4 L
ЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K2500 5.7 L 6.5 L 7.4 L
ЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K2500 ПРИГРАДСКИ 5.7 L 6.5 L 7.4 L
ЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET K3500 5.7 L 6.5 L 7.4 L
ЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET SUBARBAN 1500 5.3 L
ЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET P30 6.5 L 7.4 L
ЗА АВТОМОБИЛ CHEVROLET ТАХО 5.7 L
ЗА CARGMC C2500 5.7 L 6.5 L
ОЕМ БР.
15-20421, CS0120, 57950, 0657950, 471-9166, 281283
58950
CS0120-11 B1, 1 AMAC00116, 11157950, КО 20151 C, 15
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Гаранција :
Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
PS : 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.
2.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.
Контакт :
Skype : ivyzeng9
Alitalk : cn1510762213

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Ширина:
26cm
Објектот Тежина:
7.5kg
Име На Модел:
G. W.-HT6 -6PK-107
Материјал Тип:
Железо
Објектот Должина:
28cm
Година:
1999 2000
Специјални Функции:
авто клима компресорот за автомобил
Објектот Висина:
25cm
квалитет:
Прва Класа
Pully Дијаметар:
107MM
Жлебови:
PV6
Номинална Напон:
12v
боја:
Сребро.
Примена:
За Автомобил Палто / Тахо / Приградски / Yukon (HT6)
Пакет:
Тешко хартија кутија
Автомобил Производител:
За Автомобил Chevrolet / За CarGMC
Боја Име:
Сребро.
Delivry:
брза испорака
R

Тие исто така купуваат со овој производ