.

.

2012-2014 Година Outlander Sport ASX LED Задни Светла Опашка Светлина Чад Црна Боја YZV2

2012-2014 Година Outlander Sport ASX LED Задни Светла Опашка Светлина Чад Црна Боја YZV2

DEN 14414.00
DEN 15839.52
-9 %
Количина на стоки


Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз!
Опис На Производот :
1. Стил : LED Tail Lamps.
2. Боја : Црвена Домување.
3. Состојба : Дното Боја : Црвена Домување; Површина Боја : Црвено Црна Маска
4. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка. 4 PCS/картон).
5. Надградите вашиот возило со racing изглед.
6. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
7. Директна замена.
8. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
Опашката светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили.
Тоа е игра и приклучокот. Сепак, некои од автомобили се чувствителни препорачуваме купувачот
За да ги инсталирате овие опашка светлата страна на професионални инсталерот. Тоа е лесно да се инсталира. Тоа е игра и приклучокот.
9. Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози двете достапни.
10. Led диодите ќе остане кул состојба и подолг живот спам со НИТУ боја исчезнува.
Предност :
1. Домување е донесен УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Внатрешната за домување анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код :
Откако ќе го поставите цел.
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.
Производ детални слики

Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
2012-2013
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC & ABS
Напон:
12V
Година:
2011-2014
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Тежина:
5kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ