.

.

eeMrke За Фолксваген Touran 2003-2006 LED Ангел Око светилки drl Дење Работи Светла Халоген Светилки H11 55W Магла Светилка Колекции

eeMrke За Фолксваген Touran 2003-2006 LED Ангел Око светилки drl Дење Работи Светла Халоген Светилки H11 55W Магла Светилка Колекции

DEN 6987.00
DEN 7432.80
-6 %
Количина на стоки

ee Mrke® Ангел Очи Светла за Магла светилки drl Дење Работи Светла за Полнење Точно-Одговара Магла Браник Покрие со Проектор Објектив За "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2003-2006
Вечера Автомобил Светла LED Ангел Очи светилки drl 55 W Халоген Светилки За "Фолксваген" Caddy Touran Магла Светилка Светла Пакет се Вклучени : 2x Проектор 2x Леќа Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (55w H11 Халоген Светилки Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Собраа) 2x LED Ангел Очи Инверторот Жици за инсталација : Црвена жица поврзете на +, црна жица поврзете со -; (ви препорачуваме се поврзете со оригинални магла светлина жица, професионална инсталација може да се бара)
Почитувани купувачот , можете да изберете ангел очи прстени боја : виолетова, сина, зелена, црвена, жолта, бела. (место и цел,и остави порака од aliexpress ,и стандардната бела боја ) Оваа светла за магла може да биде компатибилен H11 xenon светилки и баласт; (ние ќе ви помогнат да се состави, кога ќе го добиете производот може да биде директно користење ). Ксенон светилки + баласт еден пар само треба плаќаат екстра. $45; Кликни за да се купи=> Ако вашата оригинална автомобил не светла за магла, ќе мора да се купи универзална прекинувачи и жица колекции,само треба плаќаат екстра. $10; Кликни за да се купи=>

Емитуваат Боја:
Мраз Сина, Црвена, Бела, Сина, Жолта, Виолетова
Име На Модел:
За ФОЛКСВАГЕН Touran 03-06
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Дијаметар:
8cm
Caddy-Година:
2005,2006,2004
Бренд Име:
eeMrke
Фолксваген Модел:
Caddy
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Ангел Очи светилки drl
Објектот Тежина:
2kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Ангел Боја На Очите(Изборен):
виолетова, сина, зелена, црвена, жолта, бела
Инсталација Место:
Го Замени Оригиналниот Магла Браник
Префрлете:
факултативна
LED Ангел Око:
Yes
Ксенон Светилки:
факултативна
LED Светилки:
факултативна
Wattage:
55W
Леќа:
Вклучени
Lumens:
2400Lm
R

Тие исто така купуваат со овој производ