.

.

Спорт Топ Фитнес Жените Јога Кошула со Памучна Подлога Печатени Дише Сува Fit Салата Резервоарот Врвот Работи Тренингот Блузи Спорт Т Кошула

Спорт Топ Фитнес Жените Јога Кошула со Памучна Подлога Печатени Дише Сува Fit Салата Резервоарот Врвот Работи Тренингот Блузи

DEN 719.00
DEN 1012.80
-29 %
Количина на стоки


Големина Биста Должина Сугерираат Тежина S 68cm 54cm 43-50kg М 72cm 56cm 50-52.5 kg L 76cm 58cm 52-63kg
Услови за користење : трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени. 1. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. 2. Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. 3. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и покажи ни со екранот на 5 ќе почне,тогаш ние ќе ви ги даде голем попуст во вашата следна цел. 4. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или на Facebook,ќе добиете подарок или голем попуст во вашата следна цел . 5. Pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,Ние гарантираме ние ќе пријателски slove било каков проблем во НАШАТА ГАРАНЦИЈА Ако не сте 100% задоволни од квалитетот на вашата нарачка може да се врати или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Бренд Име:
Aikutami
Материјал:
Памук,Полиестер,Lycra,Микрофибер,Најлон,Spandex
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Функција:
Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Дише,Брз Сува
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
салата резервоарот врвот на жените
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
јога
Шема:
Печатени
Производот Категорија:
Вест
Големина:
S,M,L,Врвот со градите подлога
Пол:
Женски
Ткаенина состав содржина:
80%
Ткаенина состав:
Најлон
Погоден Сезона:
пролет и лето
Функција:
Брзо сушење,дише,еластичен
фитнес tshirt жени:
сува fit жени
спорт т кошула, жени:
camisetas deporte mujer салата
R

Тие исто така купуваат со овој производ