.

.

HAMEINUO kawaii Јапонски Kokeshi Кукла мобилен телефон случај покритие за Samsung Галакси S9 S7 работ ПЛУС S8 S6 S5 S4 S3 MINI

HAMEINUO kawaii Јапонски Kokeshi Кукла мобилен телефон случај покритие за Samsung Галакси S9 S7 работ ПЛУС S8 S6 S5 S4 S3 MINI

DEN 105.00
DEN 140.16
-25 %
Количина на стоки


Материјал:
Бренд Име:
HAMEINUO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Спортски,Украсени
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket
R

Тие исто така купуваат со овој производ