.

.

1250mm HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

1250mm HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

DEN 2448.00
Количина на стоки

и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.може да се купи воздух mail.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.ние можеме како што rquest. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.кога ви требаат нашите производи итна.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.линеарни водич може да бидат направени во Тајван.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас.

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR15
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ