.

.

Freeshipping 10pcs Бронза Стакло Свет Шише Шарм Стакло Шишенцето Pendant Со Neckalce 70cm Долго ( заврши ѓердан)

Freeshipping 10pcs Бронза Стакло Свет Шише Шарм Стакло Шишенцето Pendant Со Neckalce 70cm Долго ( заврши ѓердан)

DEN 666.24
Количина на стоки


ѓердан синџир должина : 70cm
стакло меур големина : 16 MM стакло
Накит шоу

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
17101702
Бренд Име:
HAEQIS
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
боја:
Бронзена боја
Стакло Големина :
16*4mm
број:
17101702
Сет:
10pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ