.

.

кристал булчински beaded кристал applique за свадба вечер фустан железо на WDD0150

кристал булчински beaded кристал applique за свадба вечер фустан железо на WDD0150

DEN 7031.04
Количина на стоки


Кодот
WDD0150
Материјал :
Кинески одделение А rhinestones, стакло
Големина
13.3 см ширина x должина 18cm
Боја :
како слика прикачена
Technic :
beaded со железо на поддршка
пакување
30pcs по пакет
Употреба
Свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
MOQ
1 пакет (30 парчиња)
Превозот :
(DHL, FEDEX, UPS-от 3-8 дена)
По продажбата на
Замена прифатени за квалитет проблем. Купувачите плаќаат за товарни на враќање. Замена не се прифатени ако нема квалитет проблем.
NBL Облека Додаток кој се специјализира во облека, додатоци како beaded закрпи, чипка, јака, beaded кроење, појас, се отстранува со rhinestones, brooch, батон, тока..итн. Ние сме професионални и имаме повеќе од 20 години искуство. Нашите производи се извезуваат во земјите од целиот свет. Имаме професионален тим. Висок квалитет е загарантирана и задоволен по продажбата на услугата е обезбедена.

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Beaded
Големина:
13.3cm width x 18cm length
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
WDD0150
боја:
како слика прикачена
Употреба:
свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
Пакување:
5pcs по пакет
Минималната Количина:
1 пакет@
Материјал:
Кинески одделение На кристал, стакло
превозот:
e-пакет(30 дена), DHL(3-10 дена)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ