.

.

1200mm HIWIN EGR20 линеарна водич железнички од тајван

1200mm HIWIN EGR20 линеарна водич железнички од тајван

DEN 2534.40
Количина на стоки

Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.кога ви требаат нашите производи итна.така имаме најдобрите превозот цена.ние може да направи најдобро за вас
3.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL. испорака : 1. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.Ако не се итни нашите производи.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас.ние можеме како што rquest.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас .

Водич Ширина или Дијаметар:
20
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR20
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ