.

.

Бесплатен Превозот x40pcs меѓународниот Стандард ISO Чип 2.12*12mm 134.2 KHz RFID ветеринарна импланти transponder со шприц

Бесплатен Превозот x40pcs меѓународниот Стандард ISO Чип 2.12*12mm 134.2 KHz RFID ветеринарна импланти transponder со шприц

DEN 4416.00
Количина на стоки

Секој шприц е произведена со помош на врвни Европски чипови со читај/пишувај способност и карактеристики единствена безбедност на податоците. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување.

моќност:
Пасивни Картичка
Бренд Име:
FAREAD
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Големина:
2.12*12mm
Контури:
ISO Картичка
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Број На Модел На:
FRD025
Фреквенција:
134.2 khz
Стандард:
ISO11784/5 FDX-Б
Чип Marterial :
био-стакло
Чип големина:
2.12*12mm
Фреквенција:
134.2 KHz /125KHz
Кодирај:
15 дигитален единствен број
Сертификат:
ICAR сертификат
Примена:
куче,мачка ,глувчето желка,arowana,змија итн.
R

Тие исто така купуваат со овој производ