.

.

4pcs / Многу Сосема Нов Гориво Инјекторите IWP099 Инјектирање Млазници за Пежо 206 Рено: Clio 1.0 16V ; Magane 1.0 16V

4pcs / Многу Сосема Нов Гориво Инјекторите IWP099 Инјектирање Млазници за Пежо 206 Рено: Clio 1.0 16V ; Magane 1.0 16V

DEN 2924.00
DEN 3951.84
-26 %
Количина на стоки


Име на производ : инјектори за Гориво
ОЕМ Бр. : IWP099
Гориво инјекторите се користи за Peugeot 206 / Рено : Clio 1.0 16 V ; Magane 1.0 16 V
Дупки : 2
Проток : 135cc/мин
Серпентина отпор : 14.5 ohm
Објектот висина : 47.2 mm
Објектот дијаметар : 15.3 mm
Ставка нето тежина : 0.03 килограми
4pcs е група
Пакет метод : боја кутија
Место на потекло : Кина

За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Објектот Должина:
None
is_customized:
No
Материјал Тип:
Метални,Пластични
Бренд Име:
Кадир Koc
Peugeot Модел:
206
Место на Потекло:
Кина
Гориво инјекторите за:
Peugeot 206 / Рено
ОЕМ Бр.:
IWP099
Дупки:
2
Серпентина отпор:
14.5 ohm
Пакет метод:
боја кутија
R

Тие исто така купуваат со овој производ