.

.

H279 Топла продажба фунта-сребро-накит хривнија за жени,трговија на Големо бесплатен превозот шарм мода Двојна срцето хривнија /bydakpk

H279 Топла продажба фунта-сребро-накит хривнија за жени,трговија на Големо бесплатен превозот шарм мода Двојна срцето хривнија

DEN 96.00
DEN 127.20
-25 %
Количина на стоки

Големина : 20cm Тежина : 26g

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Животните
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Должина:
About 7.5-8inches
кодот:
H279
ahlaiysa:
ahmaiyta
ahnaiyua:
ahoaiyva
Број На Модел На:
Влакно Нараквици
Метал Печат:
925,печат
Должина:
Classic
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ