.

.

Тим Алиса Во Земјата На Чудата Алис Синиот Фустан Cosplay Костимот Партија Клуб Фустани Целосен Сет Бесплатен Превозот

Тим Алиса Во Земјата На Чудата Алис Синиот Фустан Cosplay Костимот Партија Клуб Фустани Целосен Сет Бесплатен Превозот

DEN 4080.00
Количина на стоки


Тим Алиса Во Земјата На Чудата Алис Синиот Фустан Cosplay Костим
Вклучувајќи : Две парчиња на Облека (Здолниште+Bodice) +Шарени внатре здолниште +Појавување на ракавици
Ткаенини : Тајланд свила,chiffon
Боја : Небото сино
Големина : XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL,Една Големина(Custom)
Големина на Табелата Мажите Мал : 170cm висина/67in, градите 92-97cm/36-38in, половината 76-79cm/30-31in, хип 90-95cm/35-37in, Треба да Ширина 46cm Медиум : висина 175cm/69in, градите 99-104cm/39-41in, половината 81-86cm/32-34in, хип 97-102cm/38-40in, Треба да Ширина 48cm Големи : висина 180cm/71in, градите 107-112cm/42-44in, половината 89-94cm/35-37in, хип 105-110cm/41-43in, Треба да Ширина 50cm X-Large : висина 185cm/73in, градите 114-119cm/45-47in, половината 97-99cm/38-39in, хип 112-117cm/44-46in, Треба да Ширина 52cm Жените Мал : висина 160cm/63in, градите 86-89cm/34-35in, половината 66-69cm/26-27in, хип 91-94cm/36-37in, Треба да Ширина 39cm Медиум : висина 165cm/65in, градите 91-94cm/36-37in, половината 71-74cm/28-29in, хип 97-99cm/38-39in, Треба да Ширина 40cm Големи : 170cm висина/67in, градите 97-103cm/38-41in, половината 80-84cm/31-33in, хип 104-109cm/41-43in, Треба да Ширина 41cm X-Large : висина 175cm/69in, градите 107-112cm/42-44in, половината 88-93cm/35-37in, хип 112-118cm/44-46in, Треба да Ширина 42cm
Забелешка : Ако не големина одговара, можете да изберете Една големина, ако е така, ве молиме ни e-mail на Родова, Висина, Тежина, Градите, Половината, Колковите, Рамо Ширина(од рамо до рамо), Рака Должина, и Inseam. Ако изберете наменска, ве молиме бидете сигурни да ни ги испратите сите мерки што треба. Ви благодариме !

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
алиса во земјата на чудата
Извор Тип:
Филм & TV
Пол:
Жените
Материјал:
Свила
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
COSMORE
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
алиса во земјата на чудата
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Плетени
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
R

Тие исто така купуваат со овој производ