.

.

за Huawei Чест 9 Лајт Shockproof Тешко Телефон Случај за Huawei Чест 9 Honor9 STF-AL10 STF-L09 Комбо Оклоп Случај Задниот Поклопец Coque>

за Huawei Чест 9 Лајт Shockproof Тешко Телефон Случај за Huawei Чест 9 Honor9 STF-AL10 STF-L09 Комбо Оклоп Случај Задниот Поклопец

DEN 185.76
Количина на стоки


Shockproof Комбо Оклоп Случај Задниот Поклопец Со Потпирач
Продажба на точки >> 1. квалитетот на увезените еколошки материјали, природна заштита на животната средина, не-токсични невкусна не-корозивен; PC + TPU двојно комбинација; 2. Едноставен, стилски, елегантна, со телефонот совршено се вклопуваат, Дупка Позиција прецизност, со слушалки, полнач дупка положба; 3. Површината прашина и водоотпорен, не се лепливи, мека и тврда умерена, се чувствуваат одлично, има ефект на шок и капка, го направите вашиот телефон добро заштитени; Материјал>> TPU (рамка) + PC (назад) (2 во 1 Комбо) Боја>> Red, Gold, Сина, Сива, Темно сина, Црна Компатибилни модели>> за Huawei Чест 9 Лајт (Huawei Чест 9 Младите Издание) LLD-AL00 LLD-AL10 LLD-TL10/5.65-инчен за Huawei Чест 9 (STF-AL10 STF-L09 STF-AL00) /5.15-инчен Внимание ве Молиме>> 1.Ние поддршка Капка-Превозот и да Обезбеди слики на Препродавачи! Ако сакате да трговија на големо,ве Молиме оставете порака за нас, ние ќе ви даде добра цена. 2.Ако сте руската клиент, ве молиме оставете ги вашите име и презиме! 3. Фабрика директни, модел заврши, боја на избор, цена концесии, поздрави цел И трговија на големо.

Материјал:
за Чест 9 Лајт, за Чест 9
Карактеристики:
Потпирачот Комбо Оклоп Случај Задниот Поклопец
Бренд Име:
wierss
Големина:
for Huawei Honor 9 Lite for Huawei Honor 9 Honor9 STF-AL10 STF-L09
Функција:
Анти-удар,Потпирач
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Спорт
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
за Huawei Чест 9 Лајт за Huawei Чест 9 Honor9 STF-AL10 STF-L09
R

Тие исто така купуваат со овој производ