.

.

E166 Топла продажба бесплатен превозот сребро позлатен парична казна накит,трговија на Големо 925-Sterling-Сребрена шарм мода Сјај Топката Обетки /djyamfa

E166 Топла продажба бесплатен превозот сребро позлатен парична казна накит,трговија на Големо 925-Sterling-Сребрена шарм мода

DEN 72.00
DEN 96.00
-25 %
Количина на стоки

Големина : 8 * 2.3 см Тежина : 10g

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Класичен
кодот:
E166
afqaiwxa:
afraiwya
afsaiwza:
aftaixaa
Метал Печат:
925,печат
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ