.

.

HIWIN MGNR 1250mm HIWIN MGR15 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 1250mm HIWIN MGR15 линеарна водич железнички од тајван

DEN 5064.00
Количина на стоки

ние можеме како што rquest.Ако не се итни нашите производи.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас.Тоа е десно.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .Како имаме долгорочна соработка на логистика .Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.Trademanager : cn1000485769 2. 100% Попуст по наредби. испорака : 1. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.линеарни водич може да бидат направени во Тајван.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.ние може да направи најдобро за вас
3.E-mail : e-mail од aliexpress 3.кога ви требаат нашите производи итна.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.така имаме најдобрите превозот цена.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL . По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации. Вашето мислење ќе биде многу greatful.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.(разни превозот имаат различно време.

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ