.

.

BOROSA Нови Слободна форма Природни Оникс Камен Парче Конектор Двојно Bails Druzy Камен Парче Накит Злато Рамки Конектор Drusy G0952

BOROSA Нови Слободна форма Природни Оникс Камен Парче Конектор Двојно Bails Druzy Камен Парче Накит Злато Рамки Конектор Drusy

DEN 1642.00
DEN 1824.00
-10 %
Количина на стоки


Материјал : Природни Оникс камен Парче ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 15~32-милиметри Дебелина : 5mm Тежина : (Приближно) 3~6g Метал заврши : Златна Боја OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Сертификат : SGS Проверете Може да Понуди

Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Камен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
g0952
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Обликотшема:
Слободна форма
Функција:
моден накит
Материјал:
Природен камен оникс
камен форма:
Слободна форма
Камен големина:
15~32-милиметри
Дебелина:
5mm
Тип На Објект:
Pendant
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
R

Тие исто така купуваат со овој производ