.

.

Нова Пролет Жените Leggings Врвот Продажба на Секси Leggings за Жените Добар Квалитет Жените Фитнес Панталони Leggings

Нова Пролет Жените Leggings Врвот Продажба на Секси Leggings за Жените Добар Квалитет Жените Фитнес Панталони Leggings

DEN 310.00
DEN 326.40
-5 %
Количина на стоки


Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Ако постои било одложување, ние ќе ви овозможи да се знае однапред.
Вашето задоволство е нашата најголема моќ.
Големина на :
За големината ве молиме овозможи 1-50px се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 25px=0. Примање на време = Обработка на време +Превозот време
2.
Се враќа :
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање, за каква било причина.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Детали За Производот :
големина на : Слободен големина(Азија Средна Големина)
должина : 93cm половината : 55-90 CM колковите : 72-100cm
90% Полиестер 10% Spandex
Поради различни мерка начин, pls дозволува да имате грешка од 1-3cm за грешки, pls забележи.
3-10 Работни Дена Од Express.
Обично ние ќе напишете пониска вредност и марк, како подарок или примерок да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. Превозот Време :
15-30 Работни Дена Од Воздух Mail(повеќето земја), Слободни. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Превозот :
Вашата цел ќе бидат управувани во рок од 3 работни дена после потврда на нарачката.
Ве молиме да ја плати во рок од 5 дена по ред се става.
Боја :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Плаќањето е објавен само откако ќе се потврди на испорака.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Плаќање :
Плаќањето може да биде од Money bookers, Виза, Мастеркард, банкарски трансфер и western union. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница. Ако сакате да направи било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо,или ние ќе ви ја испратиме стоката до адресата која сакате да ја оставите од редот на информации само. Обработка На Време : Околу 3 Дена
3. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу.

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
5050
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
Lanshifei
R

Тие исто така купуваат со овој производ