.

.

Бренд Кеси жените Серпентина Вистински Кожен мултифункционален копче паричник, мобилен телефон торба монета чанта женски држачот на ден спојки

Бренд Кеси жените Серпентина Вистински Кожен мултифункционален копче паричник, мобилен телефон торба монета чанта женски држачот

DEN 1224.00
DEN 1439.52
-15 %
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . Епидермисот е серпентина, текстура супер добро. Беше високо-одделение ќе не стави долу, во Внатрешноста на потрајни влакна, спецификации 20 CM X10.5 CM X 2.5 CM Можете да изберете боја на порака.
За Стоки Приемот На објектот е строго селектирани и пакувани во оригиналната состојба пред превозот. Гаранција : 7 дена се Врати за Наплата/ 1-година Поправка. Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нов или да го вратите за целосна наплата. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата.(Купувачот е одговорен за поштарина) Сепак, испорака такси нема да бидат вратени, ако сте само не satified со предмети, не се неисправни на патот или квалитетот проблем. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот на производи и Назад. За Царинската Ние ќе бидат завршени во согласност конвенционален начин и ќе ги прогласи за да се минимизира вашиот увоз доход, и ја прогласи ниска вредност. Вие сте одговорни за никакви дополнителни трошоци, како што давачки, давачки, ДДВ, или тарифи за примање на овој тип на производи во вашата земја. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.) во полето за коментари во текот на исходот. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. На вреднување Прво, ние ќе се обидеме потрудиме за услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И 5 ЅВЕЗДИ, АКО СТЕ ЗАДОВОЛНИ СО НАШАТА ОБЈЕКТИ И УСЛУГИ. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Навремена комуникација најдобро може да го реши проблемот.

Тип На Објект:
Паричникот
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Висина:
2.5cm
Материјал Состав:
pu
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Шаблон Тип:
Серпентина
Декорација:
Заклучување
Стил:
Моден
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Број На Модел На:
картичка пакет
Објектот Ширина:
10.5 cm
Објектот Тежина:
0.3
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
Земјата се каже
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Моден Елемент:
Цвет
виткање број:
виткање број
затворање метод:
патент тока
кеси цврстина:
Мека
торба внатрешната структура:
тајната џеб, промена на место, патент џеб, внесете место
Поставата:
terylene
Мека:
betty boop / БЕТИ
R

Тие исто така купуваат со овој производ