.

.

10pcs 8мм топката притисне метал 5kg оптоварување тежина мини Топката трансфер единица CY-8H мали минијатурни топката ролери робот играчка имајќи рициново

10pcs 8мм топката притисне метал 5kg оптоварување тежина мини Топката трансфер единица CY-8H мали минијатурни топката ролери

DEN 310.08
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$3.75 /5pcs
$1.7 /peice
$3.09 /peice
$0.92 /peice
$3.75 /4pcs
$3.69 /4pcs
$3.88 /пар
wy-приклучок-крај
10pcs max. 5kgs вчитување капацитет мини Топката трансфер единица,CY-8 H smal големина префрлување на топката лежишта
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Други модели на топката пренос на единици :

Тип:
Прозорецот Ролки
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглероден Челик, (Различни цена во Нерѓосувачки Челик)
Број На Модел На:
КИП-8H CY8H КИП 8H
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Материјал:
Јаглероден Челик
Главната Топката Големина:
8мм , 5/16 инчи
Вчитување капацитет:
3kgs
Beaking капацитет:
5kgs
Нето тежина:
0.01 килограми
Преглед Големини:
Види цртање во спецификации
Примена:
покаже на маса,линија за производство
R

Тие исто така купуваат со овој производ