.

.

Нордиските Индустриски Lumiled Штала Фенер Стакло Гроздобер Kerosene Спалната соба Ѕид светилка Кафе Бар Сала кафуле Ресторан Ѕид Светилка

Нордиските Индустриски Lumiled Штала Фенер Стакло Гроздобер Kerosene Спалната соба Ѕид светилка Кафе Бар Сала кафуле Ресторан

DEN 2052.00
DEN 2160.00
-5 %
Количина на стоки


Абажур Боја:
Злато
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Сенка Ветер:
Up
Техника:
Насликани
Карактеристики:
Американа
Тело Материјал:
Железо
Употреба:
Индустриски
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
две години
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Осветлување Област:
3-метри 5square
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Напон:
220V,110V,90-260V
Материјал:
Метал
Боја На Каросеријата:
Бела,Светло Жолта
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
МБ-405
R

Тие исто така купуваат со овој производ