.

.

Helsingborg Шведска Патување Фрижидер Магнети 21109

Helsingborg Шведска Патување Фрижидер Магнети 21109

DEN 167.04
Количина на стоки


Helsingborg е град и седиште на Helsingborg Општината , Scania , Шведска. Тоа беше 97,122 жители во 2010 година. [1] Helsingborg е центар на северниот дел на западниот Scania . Не постои формална метрополитенска област, но на општина Helsingborg Градот и неговата соседните пет општини (во рамките на Scania) имаше во пролетта 2013 население од 269.489 жители на површина од 1.353 квадратни километри (0.522 квадратни милји), на густината на население од 200 луѓе/km 2 . Ова го прави Helsingborg четвртиот најголем население област во Шведска [2] градот е исто така Шведска е најблиска точка на Данска со дански град Helsingør јасно се видливи на другата страна на Øresund околу 4 км (2 mi) на запад, поблиску отколку на градот свој remoter области. Ако вклучувајќи ги сите населението околу северниот дел на Øresund , како Helsingborg-Helsingør метрополитенска област, населението се зголемува со 732.450 во областа на 2.802 квадратни километри (1.082 квадратни милји). [3] зафатени Со ферибот пат, познат како HH Ферибот пат има низ историјата биле управувани од страна на неколку бродски. Како на 2014 година повеќе од 70 автомобил траекти заминувања од секое пристаниште секој ден.
Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.
-
PLS се разбере нашата Мин Цел $12,
1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,
-
Кориснички Уникатни Магнети. ; САМО $3.48/Модул
Upgrate Големина за Уникатен Магнет. ;
Контактирајте не за било какви прашања&Вредност-додадено Служба. Нашите Магнети : Метал Завиткано; Крути,Он-Испукана; Дебелина 3мм нуди добра рака чувство НИЕ СМЕ ПОСЕБНИ.
1mm флексибилни магнет+1.5 mm картон+0.2 мм челик+157g artpaper+сјај ламинат
Големина : 78*54mm;дебелина 3мм;
Превозот :
1,Ние брод на сите наши магнети во светот во рок од 7 работни дена.Комбинираат цел прифати Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина редовни Пост 15~45 Работни дена Помалку од $12 Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина Пост/Aliexpress стандард 10~25 Работни дена Над $12 2,Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
Контакт со нас на :
Ние прифаќаме сопствени дизајни,повеќе големината и детали,ве молиме контактирајте со нас слободно.

Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
SOUVEMAG
Спецификација:
Single-piece Package
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 3 години
Број На Модел На:
78*54mm
Шема:
Сценско
Магнетни Налепница Стил:
правоаголник
Објектот:
Метал магнет/Фото магнет/Плоча магнет
Големина:
78*54mm
Материјал:
Флексибилни Магнет+картон+челик+artpaper
Употреба:
Сувенир колекција
боја:
полн колор печатење
кориснички:
прифатете
R

Тие исто така купуваат со овој производ