.

.

80 продаде(XY011) бела везени applique свадба додатоци tulle 8 DIY рачно изработени ватенка додатоци

80 продаде(XY011) бела везени applique свадба додатоци tulle 8 DIY рачно изработени ватенка додатоци

DEN 1277.00
DEN 1344.00
-5 %
Количина на стоки


Опис на производот Материјал : памук боја : боја како слика Количина : Секој 10, 80for продажба Приближно Големина : Спецификации за да ја видите подолу Конверзија : 1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен Употреба : Aya трка,Декорирате вашиот живот,Покажуваат квалитет и убава. Тие би можеле да бидат пораби или залепени.Одговара Накит,Облека,чевли,кеси,Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски. Ве молиме Имајте во предвид : Поради камерата,фотографија и други причини,фото боја се разликува малку. Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова.
назад & Контактирајте со Нас
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа,се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

боја:
Бела
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
organza
Материјал:
100% Памук
Техника:
Хеклани
Ширина:
Various specifications
Број На Модел На:
XT011
R

Тие исто така купуваат со овој производ