.

.

Бесплатен Превозот FUUBUU2211-Жолта-M-2 ПАРЧИЊА Безбедност панталони / панталони / панталони / физиолошки инконтиненција со посебни Панталони

Бесплатен Превозот FUUBUU2211-Жолта-M-2 ПАРЧИЊА Безбедност панталони / панталони / панталони / физиолошки инконтиненција со посебни

DEN 551.52
Количина на стоки


Ставка опис
Име на производ : FUUBUU2211-Жолта-M-2 ПАРЧИЊА
Отворен пред
БОЈА : Бела Жолта Сина, Розова Транспарентен
Ако треба да ја одредите големината и бојата на кожата, треба да оставите порака да ни каже, ако не е одредено, ние ќе издаде 2211-Жолта -M -2 ПАРЧИЊА
Материјал : ПВЦ
Функција : течење доказ, водоотпорен
Може да биде отворена од предната страна на водоотпорни панталони, особено погоден за пациенти кревет
ГОЛЕМИНА на : ( ве Молиме одберете ја големината според корисникот половината )

Тип На Објект:
Возрасни Пелена
Количина:
2
Бренд Име:
FUUBUU
Материјал:
Медицински ПВЦ
Тежина:
0.3kg
Број На Модел На:
2211-Жолта-M-2 ПАРЧИЊА
R

Тие исто така купуваат со овој производ