.

.

Ретки Стариот Кинески старите дрвени трска одење стап, исклучителна дизајни, Рачно резбани, Антички,Господин, бесплатен превозот

Ретки Стариот Кинески старите дрвени трска одење стап, исклучителна дизајни, Рачно резбани, Антички,Господин, бесплатен превозот

DEN 2871.00
DEN 3377.28
-15 %
Количина на стоки


Оваа трска е направен од коска Тоа е многу ретка и нивните традиционални резба е многу уникатна. Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна. Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника. Тоа е, исто така, е симбол на среќа и задоволство. Тоа ќе ви донесе долговечност, среќен, богат и среќа , и тоа може да додадете специјални убава место ако ја ставиме дома. Тоа има многу голема колекција вредност. Понудата со доверба и не пропуштајте ја! Со среќа! Времето ќе почнуваат да се соберат или страствен колекционер, ова е објект што не сакате да ја пропуштиме. Понудата со доверба !

Тема:
Маскота
Материјал:
Дрво
Регионален Функција:
Кина
Големина:
86CM
Вредност:
Имаат многу добра соберат вредност и да ги видите и да му се восхитуваат родово
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ