.

.

2018 Нови Пристигнување Yuzehd Деца Headband Сирена Виножито Вратоврска Заврзана Headband Headwraps Turban Пад На Превозот

2018 Нови Пристигнување Yuzehd Деца Headband Сирена Виножито Вратоврска Заврзана Headband Headwraps Turban Пад На Превозот

DEN 132.00
Количина на стоки


[xlmodel]-[custom]-[45163] Добредојдовте На Нашата Продавница Направени Име : вратоврска заврзана headband Материјал : памук, Големина : 15inch тежина : 20g Боја : 7 Бои За да Изберете Количина : 1pc/opp вреќа
Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени, над димензии се само за референца. Ви благодариме : ) Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[45164] Добредојдовте На Нашата Продавница Повторно

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
YUZEHD
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
FK051
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
R

Тие исто така купуваат со овој производ