.

.

1 Пар/многу 1.0 mm 33mm~34.5 mm Sapphire Види Стакло,Замена Види Sapphire Стакло

1 Пар/многу 1.0 mm 33mm~34.5 mm Sapphire Види Стакло,Замена Види Sapphire Стакло

DEN 493.92
Количина на стоки


1 Пар/многу 1.0 mm 34mm~34.5 mm Sapphire Види Стакло,Замена Види Sapphire Стакло
Опис :
Дебелина : 1.0 mm
Дијаметар : 33mm 33.5 mm 34mm 34.5 mm
Материјал : Sapphire
Функција : Транспарентни, тешко, анти-нула, анти-corrossion
Совети :
Ве молиме љубезно мерка вашиот види стакло пред да го поставите цел, И ако ви треба се меша големина sapphire види стакло, ве молиме оставете порака за да се користи откако ќе го поставите цел.
Пакет Листата :
Sapphire види стакло * 2
Пакет Тежина : 50g

боја:
33-33.5 мм, 34-34.5 mm, 1 Пар Miexed Големина
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Објектот Должина:
3.45cm
Објектот Дијаметар:
3.45cm
Тип:
Часовници за Делови
Бренд Име:
WRTOR
Број На Модел На:
sapphire види стакло
Објектот Ширина:
3.45cm
Објектот Тежина:
5g
Објектот Висина:
0.1cm
Материјал:
Saphhire
Функција:
Транспарентен, тешко, анти-нула, анти-corrossion
R

Тие исто така купуваат со овој производ