.

.

Мотоцикл Светлата Headlamp Собранието За Јамаха FZ1 1000 Fazer 2006 2007 2008

Мотоцикл Светлата Headlamp Собранието За Јамаха FZ1 1000 Fazer 2006 2007 2008

DEN 8423.00
DEN 8960.64
-6 %
Количина на стоки

Мотоцикл Светлата Headlamp Собранието За Јамаха FZ1 1000 Fazer 2006 2007 2008
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Опис :
Conditon : Резервни 100% Сосема Нов
Леќи На Камерата : Јасно
Обвивка во боја : Црна со рефлексивни хром внатрешни работи
Позиција : Предната
Функција : Висока класа квалитетот и многу издржливи,Добра работна состојба и лесно да се инсталира врати на првобитната позиција.
Fitment :
За Јамаха FZ1 1000 Fazer 2006-2008
Пакет се вклучени :
1 X Светла(без Сијалица внатрешни работи)
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Плаќање
* Ali Express Зачувам е најпосакувана. Парите е безбеден, бидејќи се наоѓаат само објави на доставувачот по вашата испорака цел потврда задоволство.
* Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, Moneybookers, Western Union. Можете да изберете најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде resealed додека сте го добиле вашиот стоки и се задоволни.
Превозот
Глобални воздухопловната : обично 16-29 дена
· EMS : обично 9-19 дена
· Сите предмети се проверени тогаш страна спакувани во куќата тим
· Ние ќе се потрудиме да брод наредби како е можно поскоро за плаќање не се расчисти, за викенди се вклучени
· Жал ми е, но ние сме во можност да брод за да PO или APO Кутија адреси
· За висока вредност на налози ние може да бараат проверка на адресата пред да се брод. Ова е направено за да се заштити вас и нашите интереси
По-продажбата на услугата
Ние нудиме едноставен наплата или размена политика, во случај да има проблем со вашиот производ.
Ако го промените вашиот ум, ние сме среќни да го вратат на цената на производот, доколку предметот се враќа неотворена.
Производот е неисправен или исчезнати делови
Ние сме задоволни да го замени или рефундирање на неисправни, дизајниран за брзо решавање на ваше задоволство.
Ако стоката да пристигне неисправни, мора денот на приемот да контактирате со нас во рок од 7 дена. Проектот мора да бидат вратени на нивните оригинални и неискористени состојба.
Во случај на исчезнати делови, ве молиме да не известите на истиот ден ќе добиете производот.
Вие се согласувате да се плати за враќање превозот, сепак, ние сме мило вашиот поштенски надомест за верификација на неуспех.
Овласти
Во случај да треба да се врати на објектот, ве молиме ни e-mail на авторизациски код. Вашиот парцела мора да биде јасно наведено. Ве молиме имајте на ум дека не можеме да прифатиме се враќа, не е надлежен.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.

Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
TCMT
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
како слика се прикажани
Големина:
As real product
Материјал Тип:
како детали за производот
Модел:
ОПР-2068-5
R

Тие исто така купуваат со овој производ