.

.

Бесплатен Превозот 24pcs=12 пара/многу Бамбус влакна памук Женска бонбони бои невидливи Чорапи против пролизгување нето брод евтини добра qualtiy

Бесплатен Превозот 24pcs=12 пара/многу Бамбус влакна памук Женска бонбони бои невидливи Чорапи против пролизгување нето брод

DEN 486.00
DEN 571.20
-15 %
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница !
1.количина : 1lot =24pcs=12pairs
2.боја : иста боја во еден многу или повеќе бои, во една
3.материјал : Бамбус влакна & памук 73%, полиестер 25.4%, spandex 1.6%
4. големина на нозете : 22-24.5 cm(НИ 5-8,велика БРИТАНИЈА 4-7,ЕУ 36-40)
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена (aliexpress ние ќе го провери вашиот
кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со
производ,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне mistkae happe
Гаранција и Гаранција :
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Повратни информации политика
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
За нас
Ние, АМЕ КОРПОРАЦИЈА, се специјализирани во облека поле за околу 30 години од 1983 година. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Понудата Со Доверба!

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
Y003-12
Материјал:
Spandex,Памук,Бамбус Влакна,Полиестер
Бренд Име:
Shulammitelily
Објектот Должина:
20 cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ