.

.

Печење Алатка 5 pc/многу 26 x 9.5 x 2cm 10 Прст Форма Sugarcraft Чоколадна Торта Topper Мрачно Силиконски Калап за Печење

Печење Алатка 5 pc/многу 26 x 9.5 x 2cm 10 Прст Форма Sugarcraft Чоколадна Торта Topper Мрачно Силиконски Калап за Печење

DEN 676.80
Количина на стоки


Овој производ е сега Европски и Американски држави' најпопуларниот
кујнски прибор, печење опрема. Тоа е не-токсични, невкусна и лесно да се чисти. Опис на производот : (1) Со висок квалитет со силиконска материјал, и има положено ФДУ сертификација и SGS. (2) во Можност да го издржат температура опсег : - 40 ~ 220 целзиусови степени. (3) Невкусна, не-токсични, отпорност на прашина, издржливост, пропустливост, лесен за чистење. (4) се Достапни во фурна, микробранова печка, машина за миење на садови и фрижидер во безбедна употреба. (5) Лесно да се справи.
>> Ако сакате да купите 1 компјутер/5 компјутер или повеќе, ве молиме порака мене да се направи линк за вас.

Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Силиконски Калап-Прст No
Тип:
Торта Алатки
Пакување:
OPP вреќа
Топлина температура:
-40C на +230C
боја:
случаен
Материјал:
Храна одделение Силиконски
Употреба:
торта
Име:
Прст Форма Торта Мувла
Големина:
26 x 9.5 x 2cm
Тежина:
75g
R

Тие исто така купуваат со овој производ