.

.

eeMrke За Toyota Verso Sportsvan КОЧАН LED Ангел Око Светла за Магла светилки drl Дење Работи Светла Халоген Светилки H11 55W Позлата Маска

eeMrke За Toyota Verso Sportsvan КОЧАН LED Ангел Око Светла за Магла светилки drl Дење Работи Светла Халоген Светилки H11 55W

DEN 5856.00
DEN 6230.40
-6 %
Количина на стоки

ee Mrke® Ангел Очи Светла за Магла светилки drl Дење Работи Светла за Полнење Точно-Одговара Магла Браник Покрие со Проектор Објектив За Toyota E'Z (Кина, бидејќи 2011) За Toyota Verso 2011 2012 За Тојота Sportsvan (Данска)
Автомобил LED Ангел Очи светилки drl Халоген Светилка Светла за Магла за Toyota Verso Пакет се Вклучени : 2x Проектор 2x Леќа Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (55w H11 Халоген Светилки Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Собраа) 2x LED Ангел Очи Инверторот Жици за инсталација : Црвена жица поврзете на +, црна жица поврзете со -; (ви препорачуваме се поврзете со оригинални магла светлина жица, професионална инсталација може да се бара)
Почитувани купувачот , можете да изберете ангел очи прстени боја : виолетова, сина, зелена, црвена, жолта, бела. (место и цел,и остави порака од aliexpress ,и стандардната бела боја ) Оваа светла за магла може да биде компатибилен H11 xenon светилки и баласт; (ние ќе ви помогнат да се состави, кога ќе го добиете производот може да биде директно користење ). Ксенон светилки + баласт еден пар само треба плаќаат екстра. $45; Кликни за да се купи=> Ако вашата оригинална автомобил не светла за магла, ќе мора да се купи универзална прекинувачи и жица колекции,само треба плаќаат екстра. $10; Кликни за да се купи=>

Емитуваат Боја:
IceBlue Ангел Очи, Црвени Очи Ангел, Белиот Ангел Очи, Сини Очи Ангел, Жолта Ангел Очи, Виолетова Ангел Очи
Леќа:
Вклучени
Бренд Име:
eeMrke
Име На Модел:
WDZC-0002
Автомобил Производител:
Тојота
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Извор На Светлина:
халоген
Материјал Тип:
ABS
Напон:
12V
Година:
2011-2012 Toyota Verso
Специјални Функции:
Ангел Очи светилки drl
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светла За Магла
Објектот Дијаметар:
9cm
Објектот Тежина:
2kg
Ангел Боја На Очите(Изборен):
виолетова, сина, зелена, црвена, жолта, бела
Инсталација Место:
Го Замени Оригиналниот Браник
Правец На Ветер:
Браник Во Боја
Wattage:
55W
R

Тие исто така купуваат со овој производ