.

.

4Pcs 6*27*7mm Бела ПОМ Обложени Гуми Тркала Лак Топката Имајќи за Мебел Макара

4Pcs 6*27*7mm Бела ПОМ Обложени Гуми Тркала Лак Топката Имајќи за Мебел Макара

DEN 169.44
Количина на стоки

Опис На Производот Опис :
Вбризгување на Материјал : ПОМ
Имајќи Материјал : Висок Јаглероден Челик
Внатрешен Дијаметар : 6mm/0.23"
Надворешниот Дијаметар : 27mm/1.06"
Дебелина : 7mm/0.28"
Карактеристики :
Длабоко ритам топката лежишта, модерен, слајд флексибилни, компресија носат.
Погоден за оков за мебел опрема, мобилни врати, стаклените лизгачки врати,
алуминиумски врати и прозорци, туш pulleys и фиоки, итн.

is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ