.

.

(100pcs/многу) трговија на Големо хартиените кеси со рачки

(100pcs/многу) трговија на Големо хартиените кеси со рачки

DEN 3120.00
Количина на стоки


Промет на големо со хартија, кеси со рачки, 4 стандардни големини, 14 бои на располагање .
100pieces/многу ( празна торба без лого)
Треба логото хартиена кеса? кликнете подолу
Треба хартиена кеса без лого ? (14 бои на располагање)
Торба големина информации
Ние може да се печати вашето лого на торба, ако е потребно, специфични трошоци ,ни порака и ми испрати вашето лого уметнички дела.
Празна хартија шопинг торба покажува

Големина:
L, M, S, XL
Тип На Објект:
Кеси
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Материјал Состав:
Kraft Хартија
Главен Материјал:
Хартија
Бренд Име:
WAYAZK
Број На Модел На:
PSB-101
R

Тие исто така купуваат со овој производ