.

.

полнети животни жолта слон кадифен играчки за 40cm симпатична цртан филм слон мека кукла Божиќ подарок t507

полнети животни жолта слон кадифен играчки за 40cm симпатична цртан филм слон мека кукла Божиќ подарок t507

DEN 1176.00
DEN 2352.00
-50 %
Количина на стоки


25922120239
имаме три димензии : 40cm, 50cm, 60см
објектот е 40 см играчка, едно парче
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да ги пребарувате преку вашиот самоуправа од продавница

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Животни:
слон
Број На Модел На:
c9056
Форма:
Животните
Тема:
Играчка
R

Тие исто така купуваат со овој производ