.

.

900mm HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

900mm HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

DEN 2568.00
Количина на стоки

Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.Trademanager : cn1000485769 2.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.ние може да направи најдобро за вас
3.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1. 100% Попуст по наредби.ние можеме како што rquest.така имаме најдобрите превозот цена. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации.може да се купи воздух mail.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван. испорака : 1.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR15
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ